Allegri: Me Juven nuk ka arsye për ndarje

Updated: 16:27 - Prill 7, 2017

“Per momentin, jam 100% trajner i Juventusit, kam nje kontrate deri ne fund te 2018. Aq me teper qe me klubin gjithcka shkon mire dhe nuk e kuptoj perse duhet te flitet per ndarje”.

Keshtu eshte shprehur trajneri Massimiliano Allegri lidhur me te ardhmen e tij. “Jemi ne nje periudhe kyce te sezonit, theksoi ai dhe problemi i trajnerit me duket se nuk duhet te ekzistoje. Mes meje dhe klubit nuk ka patur probleme. Tani duhet te vazhdojme qe te jemi te perqendruar, pasi nuk kemi fituar ende asgje”./ATA/

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *