Alban Hoxha rinovon me Partizanin

Updated: 13:21 - Gusht 9, 2017

Kapiteni Alban Hoxha mbetet i kuq edhe per 3 sezonet e ardhshme.

 Klubi njofton zgjatjen e bashkëpunimit. Kapiteni, njëkohësisht edhe pjestar i ekipit tonë përfaqësues do të mbetet i kuq duke konfirmuar dëshirën për të udhëhequr skuadrën edhe për 3 vitet e ardhshme. Palët kanë rinovuar së fundmi marrëveshjen e bashkëpunimit mes tyre deri në 2020. Kapiteni Hoxha, pjesë e 15-të herë kampionëve të vendit nga sezoni 2013 – 2014, është shndërruar në një lider dhe simbol për klubin dhe tifozerinë e kuqe.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *