• Fekir si Messi, tifozët përfundojnë në fushë

  Kryesfida e javës në kampionatin francez luhej në Stade Geoffroy-Guichard, ku St.Etienne vendas priste Lionin. Vendasit po humbisnin me rezultatin 0-4 dhe goli i pestë nga Fekir ka...

 • Dëmtohet Icardi, humb miqësoret me Argjentinën

  Barazimi me Torinon i ndaloi hovin Interit, por edhe sulmuesit kryesor Mauro Icardi. Argjentinasi i cili dha asistin Eder  për golin e barazimit,  ka pësuar një dëmtim që...

 • Operohet Ghoulam, jashtë fushave për 3 muaj

  Ka përfunduar me sukses operacioni i algjerianit Faouzi Ghoulam. Mbrojtësi i majtë i Napolit dëmtoi ligamentet e këmbës së djathtë  gjatë ndeshjes së Championsit. kundër Manchester City. Algjeriani...

 • Genoa shkarkon Juriç, një ish pret mbas dere

  Sezoni katastrofik i Genoas në këto 12 javë kampionat, i ka kushtouar stolin Ivan Juriç. Humbja në derbi me Sampdorian  ka detyruar drejtuesit e klubit të vendosin fundin...

Me shume...